Педагогічна діяльністьНазарук Марія Іванівна

вчителька фізики В`язовецької загальноосвітньої

школи  І-ІІІ ступенів

 
Рік народження:  1961

Закінчила Камянець-Подільський 
державний педагогічний інститут в 1983 році 
за спеціальністю  математика і фізика 
  і отримала кваліфікацію вчителя математики і фізики 
 та звання вчителя середньої школи.

Трудовий і педагогічний стаж – 34 роки
Стаж роботи у В’язовецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів – 34 роки

Працюючи над проблемним питанням«Інтеграціяпредметівприродничоматематичного циклу»,  разом із вчителькою хімії та біології Сисолетіною Людмилою Олексіївною підготували роботу «Інтегровані уроки з предметівприродничо-математичного циклу»,  яка зайняла 1 місце в обласній ярмарці педагогічних ідей. 
Будучи членом  творчого клубу «Інтелектуал», працюючи над проблемою «Використання ІКТ на уроках фізики і математики» підготувала збірку презентацій та відео матеріалів до уроків  фізики в 10 класі з тем «Молекулярна фізика»,«Термодинаміка», яка була представлена на районній і обласній ярмарках  педагогічних ідей.

У 2016-2017 підготувала компетентісні завдання з розділу "Світлові явища", які ввійшли до складу Збірника компетентісно-орієнтованих завдань з фізики для 9 класу, котрий був представлений на обласній виставці педідей. 
Підготувала розробки конспектів уроків з алгебри для 9 класу, розробки уроків з інформатики для 6 класу, які ввійшли відповідно до Навчально-методичних посібників "Уроки алгебри для 9 класу" та "Уроки інформатики для 6 класу" і були представлені на обласній виставці педідей.
 У 2017-2018 навчальному році підготувала посібник "Міжпредметні зв`язки на уроках фізики" та "Іллюстративний матеріал для здійснення міжпредметних зв`язків на уроках фізики" 
Провела відкриті уроки з фізики та позакласні заходи.
Залучаю учнів до участі у Всеукраїнському Конкурсі з фізики"Левеня", до роботи в МАН. Учнь 8 класу Побережний Іван зайняв 3 місце за роботу "Внесок України в розвиток космонавтики", готуємо роботу на Конкурс учнівської творчості в секції "Українці в космосі".

Брала участь в апробації ППЗ з фізики, використовую інформаційно-комунікаційні та інтерактивні технології в освітньому процесі. 

Немає коментарів:

Опублікувати коментар